Hakkımızda

“Zenobya” Asaleti, gücü ve zarafetiyle bir imparatorluk geleneği"

Doğu’nun güçlü kraliçesi Zenobia’dan esinlenen marka; alın teri, sevgi ve özveriyle büyüyerek gücünü “Şehri Dokuyan Kadınların” maharetinden alıyor. 
Markamız: ev, iş yeri mefruşatı; çeyiz takımları, bebek tekstili, iş kıyafetleri, butik giyim, özel tasarım ürünler sunuyor. Çevre sağlığına saygılı ve emek etkinliği ile işleyen atölyelerde; kaliteli malzemeler ve seri üretim/ el işçiliğini estetik çizgide buluşturuluyor. 

Markamızın ürünleri S.S KOMEK Mesleki Eğitim Kültür ve Küçük Sanat Kooperatifi tarafından yapılmaktadır. Kursiyerler; yaptıkları ürünlerin KOMEK Sergi ve Satış Merkezleri (Kültür Park Sergi ve Satış Merkezi, Kalehan Ecdat Bahçesi Sergi ve Satış Merkezi) ve sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirerek maddi kazanç elde etmektedir. Kursiyerler; sadece kurs merkezlerinde değil, evlerinden de sipariş alarak müşterilerimizin taleplerine cevap vermekte ve aile ekonomilerine katkı sağlamaktadır

S.S. KOMEK Mesleki Eğitim Kültür ve Küçük Sanat Kooperatifi 19.09.2013 tarihinde kurulan S.S KOMEK Kooperatifi unutulmaya yüz tutmuş sanatları canlandırmak,  atıl emeği ve hammadde kaynaklarını harekete geçirmek amacıyla atölyeler, sergi ve satış merkezleri açmıştır. Konya’daki sanayi başta olmak üzere çeşitli üniversite, dernek, vakıf ve sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yaparak pazarlama departmanını güçlendirmiştir. Tanıtım ve kapasite geliştirme hedefleri doğrultusunda kooperatifimiz; Konya İstihdam Fuarı, Sıfır Atık Programları, Ahilik Haftası Etkinlikleri, Türkiye Kooperatifler Fuarı gibi çeşitli sergi, çalıştay, sosyal etkinlik ve fuarlarda yer almaktadır.

Yurt İçi Ücretsiz Kargo
Kolay Değişim
Güvenli Alışveriş
Destek Ekibi


© 2021 ANATOYA